main-bg
Book Of RaNetenthttps://book-of-ra-classic.comStarburst

Starburst — gra z akcją w przestrzeni kosmicznej i wszystko na jej temat

Starburst — gra z akcją w przestrzeni kosmicznej i wszystko na jej temat

Gra hazardowa Starburst slot to prawdziwie kosmiczne doświadczenie. Rozgrywka dostarcza wielu niesamowitych emocji. Wszystko dzięki obecności symboli Wilds, które potrafią dosłownie rozrosnąć się na szerokości całego bębna maszyny. Co więcej, ich moc jest w stanie utrzymywać się przez trzy pełne obroty bębna. Mega Combo Burst to jeden z wielu powodów, dla których warto spróbować swoich sił w tej doskonałej produkcji firmy NetEnt. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na jej temat, zachęcamy do lektury prezentowanego dziś przez nas artykułu!

Additional Info
 • Producent:
 • NetEnt
 • Bębny
 • 5
 • Linie wygrywające
 • 10
 • Min. liczba żetonów na spin
 • 0.01
 • Maks. liczba żetonów na spin
 • 100
 • RTP
 • 96.1%
Zrzuty ekranu

Starburst online — co składa się na fenomen tej gry?

Przez niemalże pięćdziesiąt lat, słowo „Starburst” oznaczało eksplozję różnych owocowych smaków w ustach, ale znaczenie tego wyrażenia uległo zmianie zaraz po tym, gdy firma NetEnt zdecydowała się wypuścić na rynek grę hazardową o takim samym tytule. Popularna gra wypełniona jest po brzegi kolorowymi diamentami, które również eksplodują, ale… w przestrzeni kosmicznej! Motyw Starburst przypadł do gustu graczom z całego świata. Jego styl retro i obecność naprawdę żywych kolorów sprawiają, że jest elegancki i przyjemny do oglądania. Przede wszystkim jednak gra udostępnia bardzo wysokie szanse na wygraną.

Zasady gry w NetEnt Starburst — proste do opanowania dla każdego

Zasady gry w NetEnt Starburst Grając w Starburst online, najlepiej jest kierować się następującymi zasadami:
 1. Pierwszą rzeczą, o jakiej należy pamiętać, jest ustawienie wartości monety — jej wartość może wahać od 0,01 do 1.
 2. Następnie warto zdecydować o liczbie linii do gry (od 1 do 10). Należy pamiętać, że im jest ich więcej, tym większe są szanse na wysoką wygraną. Jednocześnie istotne jest, że tym samym wzrasta wartość zakładów na każdy pojedynczy spin.
 3. Kolejnym krokiem jest naciśnięcie zielonego przycisku, który jest równoznaczny z rozpoczęciem gry.
 4. Cały czas należy uważnie obserwować sytuacje na ekranie.
 5. Można podejmować decyzje o kolejnych inwestycjach międzyponownymi naciśnięciami zielonego przycisku.
Wygrana jest gwarantowana wtedy, gdy kilka identycznych symboli znajdzie się obok siebie.

Wszystkie symbole występujące w Starburst Polska

Konstrukcja gry pod względem występujących w niej symboli jest dość prosta. Gracze znajdują w niej diamenty o różnych kolorach, siódemki oraz wielokolorowe gwiazdy. Te ostatnie spełniają funcję symbolu Wild, co oznacza, że wystąpienie ich na planszy może w znaczący sposób zwiększać szanse na osiągnięcie satysfakcjonującego wyniku gry.

Funkcje występujące w Starburst gra

Funkcje występujące w Starburst gra Najważniejszą funkcją w Starburst są tak zwane dzikie symbole. Jeśli na ekranie takowy się pojawi, momentalnie wypełni on przestrzeń na całym bębnie i pozostanie w tej konfiguracji przez kolejne trzy obroty. Nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć, że w tej sposób właśnie zostają zwiększone szanse graczy na zgarnięcie korzystnego układu? Wypatrujcie wielokolorowych gwiazd, to właśnie one mogą spowodować, że poziom waszej satysfakcji gwałtownie wzrośnie.

Gry darmowe Starburst na każde urządzenie

Starburst online to jedna z tych produkcji, która została przygotowana tak, aby móc sprostać oczekiwaniom różnych grup użytkowników. Firma NetEnt zadbała, aby z takiej formy rozrywki mogli korzystać zarówno użytkownicy komputerów stacjonarnych, jak i te osoby, które często przebywaną na przykład w podróży i mogą w tym celu używać jedynie smartfonów, tabletów lub innych urządzeń mobilnych połączonych z internetem. Pamiętaj także, że samo przystąpienie do gry jest w pełni darmowe, a każda poczyniona inwestycja może przynieść dodatkowy zysk lub zostać utracona — ot, uroki hazardu.

Starburst — slot na prawdziwą gotówkę

Starburst slot to gra hazardowa całkowicie na serio. Oznacza to, że można w nią grać, używając do tego realnej gotówki. Wysokie szanse na wygraną sprawiają, że automat ten cieszy się ogromnym poziomem popularności praktycznie na całym świecie. Ważne jest jednak, aby pamiętać, że inwestowanie ostatnich pieniędzy na rzecz gry nigdy nie jest dobrym pomysłem. Starburst to przede wszystkim zabawa, a dopiero potem sposób na zwiększenie zasobności swojego portfela.

Starburst za darmo — ogólne podsumowanie wad i zalet

Starburst za darmo W tej błyszczącej wizualnie grze hazardowej główną rolę odgrywają pięknie oświetlone klejnoty. Dzięki łatwym do odróżnienia kształtom i niezwykle żywym barwom gracze mogą w prosty sposób określać efekty każdego obrotu bębnem. Warto również zwrócić uwagę na tło, gdzie umieszczone zostały subtelne elementy przywołujące na myśl skojarzenia z przestrzenią kosmiczną. Kolejnym atutem produkcji Starburst jest świetna ścieżka dźwiękowa pozwalająca wczuć się w klimat panujący w trakcie rozgrywki.

Odpowiedzi na wszystkie ważne pytania

Czy ta gra ma status darmowej?

W tę grę można z powodzeniem grać, nie posiadając środków finansowych na koncie, czyli bez kredytu.

Jakie są granice gry Staburst?

Można z góry ustalić wartości zakładów i ewentualnych strat na sesję, dzień tydzień lub miesiąc — zależnie od preferencji użytkownika, lub zablokować dostęp do gry na wybrany przez siebie okres.
 • Komentarze użytkowników
 • Charakterystyka
  • bonuse bonuse
   Autostart
  • bonuse bonuse
   Gra premiowa
  • bonuse bonuse
   Multiplayer
  • bonuse bonuse
   Free Spins
  • bonuse bonuse
   Jackpoty
  • bonuse bonuse
   Wild Symbol
TOP 5 CASINO
 • Rhys Williams
  Rhys Williams
  Chief editor
  08.11.2019
  • 9 /10
  Votes: 59