main-bg
Book Of RaNovomatichttps://book-of-ra-classic.comUltra Hot

Recenzja klasycznej maszyny Ultra Hot

Recenzja klasycznej maszyny Ultra Hot

Proste automaty do gry to bardzo uniwersalny pomysł na zabawę. Można jej poświęcić długie godziny, próbując osiągnąć jak najlepsze wyniki, warto też użyć jej w formie kilkuminutowego przerywnika. Ultra Hot z powodzeniem sprawdzi się w obu tych sytuacjach, zaskakując prostotą i grywalnością.

Informacja
 • Producent
 • Novomatic
 • Bębny
 • 3
 • Linie wygrywające
 • 5
 • Min. liczba żetonów na spin
 • 0.40 per line
 • Maks. liczba żetonów na spin
 • 100 per line
 • RTP
 • 95.17%
Zrzuty ekranu

Dlaczego warto zagrać na automacie Ultra Hot?

Automaty barowe Ultra Hot należą do grupy najprostszych gier owocowych. Ich największym atutem jest niski poziom skomplikowania rozgrywki, przez co bariera wejścia dla nowego gracza jest stosunkowo niewielka. Ważną informacją jest to, że można zagrać w trybie demo, całkowicie za darmo. Eliminuje to wszystkie kwestie związane z hazardem i ryzykiem, jakie on ze sobą niesie.

Proste zasady

Proste zasady Jeśli jest to pierwsza styczność z automatem do gry typu jednoręki bandyta, to gry Ultra Hot są bardzo mocno polecane na początek zabawy. Ich wyznacznikiem jest bardzo minimalistyczna plansza, na której znajduje się jedynie dziewięć symboli w trybie 3 na 3. Dzięki temu łatwiej jest zrozumieć, jak działają szczęśliwe linie, które w bardziej rozbudowanych automatach są nieco mocniej skomplikowane. Tutaj gra jest ekstremalnie uproszczona — wystarczy ustalić stawkę, wcisnąć przycisk losowania, a po wszystkim wynik spinu w Ultra Hot na pewno będzie czytelny i użytkownik nie powinien mieć żadnych wątpliwości co do wyniku.

Płomienne symbole

Symbole w Ultra Hot online należą do grupy klasycznych. To, co je wyróżnia, to efekt płomieni, który pojawia się w momencie wygranej. Wyróżniamy następujące typy znaków:
 1. Szczęśliwe siódemki, czyli najlepiej punktowana i najrzadsza kombinacja w Ultra Hot.
 2. Gwiazdki, dające wygraną prawie trzykrotnie niższą niż cyfry siedem.
 3. Symbol BAR, bardzo dobrze znany z automatów barowych.
 4. Znak X, który nie daje wygranej, lecz zwraca koszt aktualnego spinu.
 5. Owoce takie jak pomarańcze, śliwki, wiśnie i cytryny, zdecydowanie najczęściej pojawiające się na planszy.
Istotna informacja jest taka, że aby spin był wygrany, obok siebie muszą pojawić się trzy takie same symbole. Dotyczy to każdego z wyżej wymienionych znaków.

Kilka funkcji dodatkowych Ultra Hot

Automaty z grupy Ultra Hot slots nie należą do rodzaju szczególnie rozbudowanych i wzbogaconych o dodatkowe funkcje. Opisywana tutaj, podstawowa wersja Ultra Hot ma w zasadzie tylko kilka udogodnień. Jednym z nich jest tryb gry automatycznej, uruchamiający raz za razem kolejne spiny. Niestety nie ma możliwości przyspieszenia samego losowania. Można za to bardzo wygodnie zmniejszać i zwiększać stawkę przyciskami Bet One oraz Bet Max. Jeśli efekty dźwiękowe będą denerwujące, to użytkownik może je w całości wyciszyć z poziomu menu głównego.

Gra w przeglądarce, gra mobilna

Gra w przeglądarce, gra mobilna Najwygodniej przedstawia się klasyczna gra Ultra Hot online, bez rejestracji dostępna po prostu z poziomu dowolnej, stacjonarnej przeglądarki internetowej. Warto dbać, aby była ona zaktualizowana do najnowszej wersji, wtedy nie powinno być żadnych kłopotów z uruchomieniem gry, która nie ma praktycznie żadnych wymagań systemowych. Drugą opcją są wersje Ultra Hot mobile, czyli dostępne jako specjalne aplikacje na systemy Android i iOS. Jednak i w tym przypadku nie zawsze trzeba ściągać osobny program, aby móc cieszyć się dobrą zabawą. Niektóre mobilne przeglądarki również wspierają ten automat.

Wypróbuj Ultra Hot za darmo

Bardzo istotną sprawą jest to, w jakim trybie można bawić się na maszynie Ultra Hot. Darmowe spiny dostępne w trybie demo pozwalają na wielogodzinną rozgrywkę, a tym samym pełne poznanie zasad. Gra za darmo ma swoje zalety, jednak nie każdemu może odpowiadać, choćby z powodu braku dreszczyku emocji, jaki zazwyczaj towarzyszy w trakcie uprawiania hazardu. Dlatego można skorzystać z tej maszyny również w prawdziwym kasynie, np. Gaminator. Ultra Hot będzie wymagał tam poniesienia nakładów pieniężnych, dlatego decyzję o profesjonalnej grze należy podejmować z rozwagą.

Zalety i wady automatu Ultra Hot

Zalety i wady automatu Ultra Hot Gry online Ultra Hot bardzo ciężko określić pod kątem wad i zalet. Dla jednych bardzo prosta formuła jest zdecydowanym atutem, ale dla bardziej doświadczonych może być powodem do szybkiego znudzenia się maszyną. Wśród wad warto podkreślić, że poziom dopracowania graficznego tego automatu stoi na bardzo niskim poziomie. Lepiej zagrać w inne odmiany tej maszyny, jeśli ma się nadzieję na wyższy poziom szczegółowości symboli i okolic samej planszy. Główną zaletą jest za to minimalizm wśród funkcji, który sprawia, że początkujący będą zadowoleni z zabawy w płomienne i owocowe Ultra Hot.

Pytania i odpowiedzi związane z maszyną

Czy można grać za darmo?

Tak, w Ultra Hot dostępny jest specjalny tryb demo, ze wstępnie doładowanym kontem, pozwalający grać bez wpłaty i rejestracji.

Jakie są wymagania systemowe?

Nie ma żadnych, właściwie jedynym wyznacznikiem jest aktualna wersja przeglądarki komputerowej. Każdy współczesny sprzęt powinien poradzić sobie z automatem online Ultra Hot.
 • Komentarze użytkowników
 • Charakterystyka
  • bonuse bonuse
   Autostart
  • bonuse bonuse
   Gra premiowa
  • bonuse bonuse
   Multiplayer
  • bonuse bonuse
   Free Spins
  • bonuse bonuse
   Jackpoty
  • bonuse bonuse
   Wild Symbol
TOP 5 CASINO
 • Rhys Williams
  Rhys Williams
  Chief editor
  08.11.2019
  • 9.5 /10
  Votes: 68
Graj na pieniądze!